Rodzinne Niebo, Rodzinne Piekło

Wydawnictwo: Świat Książki
poradniki

Poradnik dla wszystkich, którzy pragną uzdrowić swoje rodzinne relacje. Co zrobić, by się nawzajem zrozumieća Jak unikać kłótni podczas rodzinnych spotkańa Na dziesiątkach przykładów autorka, psychoterapeutka, umożliwia nam rozpoznanie roli, jaką odgrywamy w rodzinie i pomaga ustalić przyczyny naszych konfliktów z najbliższymi. Dużo praktycznych rady i zestawy specjalnych ćwiczeń terapeutycznych.

Aneta Ana | 2016-08-10

Zbyt amerykańska, nie wiem czy polski czytelnik będzie potrafił się w niej odnaleźć. Myślę, że są lepsze pozycje które uświadamiają procesy rodzinne i dzięki temu pozwalają lepiej w niej funkcjonować. Tutaj znajdziemy jednak podróbkę psychoterapii..

fiona | 2014-01-09
Przeczytana: 22 stycznia 2014