Dwanaście prezentów dla Świętego Mikołaja

Tłumaczenie: Bolesław Ludwiczak
Wydawnictwo: Media Rodzina
misiedwa

Mały skrzat bardzo chciałby podarować Świętemu Mikołajowi 12 prezentów, bo właśnie 12 dni dzieli ich od Bożego Narodzenia. Dziwnym trafem każdy doskonale pomyślany prezent niespodziewanie okazuje się mieć zupełnie inny charakter, niż założył sobie bohater. Najważniejsze jednak, że udaje się sprawić radość Świętemu Mikołajowi!

źródło opisu: http://shop.mediarodzina.com.pl/catalogue/book/id/...(?)

źródło okładki: http://shop.mediarodzina.com.pl/catalogue/book/id/...»

Kinga | 2018-12-06
Na półkach: Dla dzieci, 2018, Przeczytane
Przeczytana: 26 listopada 2018

Dawno tak dobrze nie bawiłam się podczas czytania książki!

Skrzat Jaś wpadł na pomysł, aby obdarować Świętego Mikołaja aż dwunastoma upominkami. Jak myślicie, co można dać takiemu człowiekowi? Co sprawiłoby mu radość? Z czego byłby zadowolony?

Ta pozycja pokazuje, w jak prosty sposób możemy uszczęśliwić drugą osobę. Ta historia udowadnia, że małe gesty mają ogromne znaczenie a nadmierna pomysłowość nie zawsze bywa potrzebna. Najważniejsze bowiem są gesty a nie całe tony wymyślnych prezentów.

Urocza i bardzo zabawna książka nad którą warto się zatrzymać. Poza tym może być ona świetnym punktem wyjścia do świątecznych rozmów z najmłodszymi.

Polecam!

No i te rysunki! Cudowne i tak bardzo szczegółowe, że godzinami mogłabym na nie patrzeć i wyłapywać drobne elementy ♥

Rewelacyjna, po tysiąckroć przeczytana, nie tylko w czasie przedświątecznym, ale niezależnie od pory roku. Córa wciąż ją wyciąga, wciąż do niej wraca.

Anna Janczyszyn | 2016-02-18
Przeczytana: 07 marca 2016