Jak doprowadzić kochankę męża do łez.

Wydawnictwo: Bellona
poradniki

Przewrotnie humorystyczny poradnik dla młodych kobiet, które pragną zemsty na kochance męża albo partnera. W życiu wielu kobiet przychodzi chwila, gdy ze zgrozą stwierdzają, że ich partner zaczyna pachnieć obcymi perfumami, wyjeżdża w długie podróże służbowe, na jego komórkę przychodzą tajemnicze esemesy. Od czego jednak rady autorkia Na odstawienie tej drugiej od ukochanego jest wiele sposobów od śmiesznych, przez wyrafinowane, aż po niezwykle śmiałe. Wszystkie są jednak arcyskuteczne, co gwarantuje autorka. zemsta najlepiej smakuje na zimno, ale jak ją przygotować oto i sztuka!

Darek | 2015-01-27
Przeczytana: 16 lutego 2015