Fotografia Cyfrowa. 101 Praktycznych Wskazówek

Wydawnictwo: G+J
poradniki

Słynny fotograf Michael Freeman po raz pierwszy ujawnia tylko sobie znane triki i tajemnice profesjonalnej fotografii cyfrowej.Poradnik Fotografia cyfrowa. 101 praktycznych wskazówek powstał w oparciu o wieloletnie doświadczenie zawodowe Freemana. Autor wyjaśnia, w jaki sposób używać aparatu w twórczy i efektywny sposób, a także pokazuje, jak myśleć i fotografować niczym prawdziwy zawodowiec. Udziela również porad dotyczących optymalnego wykorzystania możliwości aparatu.To książka dla fotografów na każdym poziomie zaawansowania. Każdy znajdzie tu wiele bezcennych rad i informacji, jak najlepiej wykorzystać sprzęt, a także jak naprawiać uszkodzone pliki czy porządkować zdjęcia.

Spikeless_Hedgehog | 2011-07-14
Na półkach: Przeczytane, Fotografia
Przeczytana: 13 lipca 2011

Świetna książka dla początkujących, zawierająca garść najpotrzebniejszych wskazówek dla początkujących amatorów. Czyta się ją jednym tchem, a większość porad można z powodzeniem od razu wprowadzić w życie, dzięki czemu łatwo uzyskamy lepsze zdjęcia.
Książka napisana przystępnym językiem, praktyczna, wzbogacona wieloma zdjęciami-przykładami.

Yuuki | 2011-12-27
Na półkach: Przeczytane, Moje! :), 2012
Przeczytana: 20 stycznia 2012

Książka zawiera naprawdę dużo cennych porad dla miłośników fotografii. I nie mówimy tu tylko o zawodowcach. Ja sama jestem raczej między początkującym a średniozaawansowanym i naprawdę były tam rzeczy, które początkujący bez trudu by zrozumiał. Polecam wszystkim fotografom!!!

Zuza | 2011-08-22
Przeczytana: 11 sierpnia 2011

Dobre porady i ogólnie dobrze napisana książka/

Kuba | 2015-11-30
seba929 | 2013-02-07