Uzdrawiająca moc kamieni szlachetnych

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza MULTICO
poradniki

100 kamieni, które uzdrawiają i korzystnie wpływają na samopoczucie Przewodnik dla kolekcjonerów i amatorów zastosowań kryształów. Pomaga poznać ich właściwości fizyczne i uzdrawiające. zawiera zestawienie minerałów według barw oraz galerię kryształów, liczącą ponad 100 spośród tych niezwykłych wytworów przyrody.Minerały ziemskie zostały przypisane do dwudziestu grup barwnych. Każda z grup jest wyczerpująco opisana pod względem znaczenia i właściwości uzdrawiających. Opisy pomagają poznać znaczenie każdego promienia barwnego oraz kryształów z nim powiązanych.Szczegółowe informacje o pochodzeniu i występowaniu kamieni są wzbogacone o praktyczne rady na temat stosowania kryształów w procesie uzdrawiania oraz o ich dobroczynny wpływ na umysł, ciało i duszę. świetne ilustracje wydrukowane na głęboko czarnym tle w pełni pokazują naturalny wygląd i urodę każdego z kryształów.Czytelny układ książki sprawi, że łatwo dotrzesz do szukanych informacji.zostań ekspertem. Spróbuj samodzielne sprawdzić moc uzdrawiania kryształami.

Sybi | 2016-02-26
Na półkach: Ezoteryczne, Przeczytane