rękodzieło

Wiele pomysłów na ciekawe ozdoby i praktyczne sprzęty. Ławeczka? Altanka? Skrzynia na narzędzia? A może wigwam dla dzieci albo komplet rosnących mebli ogrodowych? z wikliny można upleść prawie wszystko. Warto spróbować własnymi rękami wyczarować oryginalne, ciekawe albo praktyczne elementy dekoracyjne ogrodu. Wystarczy pozyskać dobry materiał, przeczytać sprawdzone rady i do dzieła!...

Warto spróbować własnymi rękami wyczarować oryginalne, ciekawe albo praktyczne elementy dekoracyjne ogrodu. Wystarczy pozyskać dobry materiał, przeczytać sprawdzone rady i do dzieła! Doświadczeni praktycy wikliniarstwa zdradzają tajemnice udanych splotów, dzielą się wiedzą o technikach i sprawdzonych sposobach. Poznaj je, a osiągniesz mistrzostwo. Wikliniarstwo to prawdziwy powrót do natury i tradycji. Ożywia wyobraźnię, usprawnia manualnie, relaksuje. To pomysł na wspólne i twórcze spędzanie czasu z rodziną. zanim zaczniesz pleść, dowiedz się: *jakie gatunki wierzby są najlepsze na plecionki *jak zbierać, sortować i magazynować wiklinę *jakie są podstawowe techniki splotu *jak tworzyć żywe, rosnące meble ogrodowe Na ponad 120 barwnych zdjęciach i 160 rysunkach poznasz najróżniejsze pomysły na wykorzystanie wikliny. Daj się zainspirować i pleć!

Ramen | 2016-11-14
Sonata | 2016-04-10