10 sposobów, które pomogą naprawić nasze małżeństwo

Wydawnictwo: Media Rodzina
poradniki

Książka ta powinna stać się obowiązkową lekturą współczesnych par. Jej autorzy, małżeństwo psychologów, którzy mają za sobą wiele lat badań nad kondycją par małżeńskich, dzielą się w niej ważnymi radami, które pozwalają pomimo przeróżnych problemów na stworzenie silnego, opartego na wzajemnej miłości związku. Autorzy pozwalają nam przyjrzeć się dokładnie dziesięciu parom, które przeszły piekło zdrady, pracoholizmu, problemów z małymi dziećmi, poważnych chorób, obcości, by poprawić znacząco jakość swoich związków.

mariola | 2016-11-20
Klaudia | 2016-09-22