Dziecko cud życia

Wydawnictwo: Buchmann
7 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki

Książka obejmuje rozwój fizyczny, emocjonalny i społeczny w pierwszych dwóch latach życia, a także powraca do etapu życia płodowego. Zawiera wiele fascynujących wiadomości oraz przepięknych fotografii, dzięki którym odkrywa tajemnice tego, co kryje się pod skórą.Dzieci są cudowne, mają niewiarygodny potencjał i ogromną moc rozwoju. Ta przepiękna i zmuszająca do refleksji książka Desmonda Morriisa przedstawia niezwykłe fakty dotyczące złożoności ludzkiego ciała oraz zdolności dzieci do osiągania tak wiele w tak krótkim czasie.

annasasanka14 | 2014-01-08
Przeczytana: 05 stycznia 2014

Wspaniały przewodnik po świecie dziecka. Bez zbędnych szczegółów o charakterze medycznym. Przepiękne zdjęcia. Świetna propozycja na prezent dla zarówno przyszłych jak i obecnych rodziców.

Bartek Wójcik | 2014-08-09
Przeczytana: 11 stycznia 2016