Podążając za Gwiazdą - Opowiadanie Świąteczne

Wydawnictwo: issuu.com
Dariusz Okoń

Mała dziewczynka - Estera pewnej nocy zauważa, że jej mama nie żyje. Dziecko wyrusza w trudną podróż w nieznane, aby szukać ratunku. Nie wie, czy uda jej się dotrzeć do celu, nie wie nawet, czy takowy istnieje. Wyrusza w niebezpieczną podróż w nieznane miejsce. Po drodze spotyka między innymi Trzech Króli, którzy tak jak ona - podążają za Gwiazdą. Dziecko dociera do malutkiej stajenki, gdzie właśnie stał się niezwykły Cud. Opowiadanie dla każdej grupy wiekowej, krótka historia, która pozwala poczuć dłużej klimat Świąt Bożego Narodzenia. To opowieść zwięzła w swej formie, ale mająca w tle najważniejsze Wydarzenie na świecie, którym było przyjście na świat Syna Bożego. Opowiadanie dla każdej grupy wiekowej!

Ebook dostępny (za zgodą autora)w wersji online na: http://issuu.com/darekpionki/docs/pod__aj_c_za_gwiazd__-_dariusz_oko_

oraz na blogu: http://wiejskafilozofia.blogspot.com/2011/12/basn-swiateczna.html

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie