Listy pisma i umowy

Wydawnictwo: Ivax
biznes, finanse

Książka ta przeznaczona jest dla osób prowadzących korespondencję prywatną i handlową w języku polskim. Listy prywatne uwzględniają różne okazje i życiowe sytuacje wymagające wypowiedzenia się na piśmie. Podane tutaj wzory listów będą pomocne dla osób, którym zależy na utrzymaniu kontaktów listownie lub e mailem.Korespondencja handlowa pomocna jest w prowadzeniu interesów w języku angielskim, a listy motywacyjne i wzory życiorysów mogą okazać się w ubieganiu się o pracę lub staże zagraniczne.

| 2015-08-20
Lila | 2014-05-27