Zacząć od nowa

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
New Beginnings
heartland
R_xxoo

Amy zostaje zaproszona przez Carey do Ocanumba. Cieszy się, że znów zobaczy stadninę położoną w surowej górskiej scenerii. Ale kiedy przybywa do Ten Beeches, spostrzega, że wiele się zmieniło. Carey trzyma się na uboczu, unikając zarówno Amy, jak i swojego mustanga -niepokornego Mavericka. Dopiero po pewnym czasie Amy zaczyna rozumieć dziwne zachowanie przyjaciółki.

źródło opisu: http://publicat.pl

źródło okładki: http://publicat.pl

Kyou | 2012-03-27
Przeczytana: 22 marca 2012

Zaproszona przez przyjaciółkę do Ocanumba, Amy cieszy się, że znów zobaczy stadninę położoną pośród surowej, górskiej scenerii. Ale kiedy zjawia się tu wraz Tregiem, wszystko wydaje jej się zupełnie inne. Amy zakłada, że Carey potrzebna jest pomoc przy niepokornym Mavericku, jednak dziewczyna unika zarówno jej, jak i swojego mustanga. Dopiero gdy Amy uda się spojrzeć głębiej, pojmie, co kryje się w dziwnym zachowaniu przyjaciółki?

Początkowe części były dużo lepsze.

Rita22 | 2015-07-13
Przeczytana: lipiec 2015

Złożyło się tak, że wszystkie części jakie przeczytałam z serii HEARTLAND były wypożyczone z biblioteki, w której nie znalazłam następnych części. Dlatego wypożyczyłam już 18 (zatrzymując się na 9 tomiku). Na szczęście szybko się połapałam o co chodzi tym razem. Wspomniany jest Maverick- zdziczały kuc który rozpaczliwie pragnie miłości. Całość układa się w piękną i przemyślaną historię po którą warto sięgnąć nie tylko koniarzom, ale i tym którzy pragną czegoś więcej od prostej na oko historii.

SeaGoddess | 2012-08-12
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2012
Przeczytana: kwiecień 2012

Po wiadomości o śmierci Hutena (dawnego przyjaciela mamy głównej bohaterki), Amy po raz drugi odwiedza Ocanumba. Jej poprzednio przyjazna relacja z Carey oziębiła się, a dziewczyna znowu traktuje Amy jak powietrze (tak jak na początku ich znajomości).
Kolejny rarytas. Ta seria jest niesamowita!

wiolusia102 | 2012-08-31
Przeczytana: 30 sierpnia 2012

Książka nie rozczarowała mnie. Pełna dramatyzmu i przede wszystkim koni;) co jest dla mnie bardzo ważne.
Rozczarowała mnie trochę postać Carey... choć ją rozumiem, jednak autorka przedstawiła ją na początku jako osobę bardzo niechętną, sceptyczną, niemiłą m.in. dla Trega czy dla samej Amy;(
Ogólnie bardzo ciekawa i jest pozytywne zakończenie co jest ważne;)

Caroline | 2012-08-05
Na półkach: Przeczytane, Heartland
Przeczytana: 05 sierpnia 2012

Hmm. Zbytnio to mnie ona nie ujęła. Miejscami mi się nudziła. Przynajmniej kolejna część zapowiada się ciekawiej ; )

Daria | 2014-09-15

Uwielbiam wszystkie książki z serii Heartland. A Lauren Brooke jest według mnie świetną pisarką. Polecam wszystkim!

Viktoria Myga | 2015-03-04

Świetna seria ;) Polecam