Poradnictwo przedmałżeńskie

Wydawnictwo: Koinonia
poradniki

SPEłNIONE I SZCZęśLIWE MAłŻEńSTWO JEST MOŻLIWE !Poradnictwo przedmałżeńskie to cenna pomoc dla doradców i duszpasterzy. Przewodnik ten jest pomocny młodej parze w przygotowaniu się do małżeństwa tak, by oboje czuli się w tym związku szczęśliwi i spełnieni. Wskaże im jak wychodzić naprzeciw swoim potrzebom, wspierać się i wzmacniać w tym, co dobre i piękne. Przewodnik porusza między innymi takie zagadnienia, jak:Biblijne podstawy małżeństwaOczekiwaniaNasze korzenie, czyli rodzinne dziedzictwoKomunikacjaKonflikty i ich rozwiązywanieFinanseIntymna sfera relacjiZachęcamy gorąco wszystkich Państwa do skorzystania z tej wartościowej pomocy, aby inwestować w nowe pokolenie szczęśliwych małżeństw i całych rodzin.

Wiola | 2015-05-16
Aniołeczek | 2011-02-18