Moc przebaczenia

Wydawnictwo: Koinonia
8 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki

Praktyczne studium o istocie przebaczenia oraz o znaczeniu myśli i wypowiadanych słów, oparte na prawdach biblijnych. Dobre myśli i słowa przyniosą przełom w naszym życiu, a przebaczenie jest kluczem do doświadczenia pełni wewnętrznego uleczenia i dobrostanu.John Arnott jest autorem niewielkiej książeczki pt.: aMoc przebaczeniaa. Autor uważa, że przebaczenie jest kluczem do szczęśliwego, spełnionego życia.W naszym życiu spotykamy wiele osób, które nas krzywdzą. Są to najczęściej ludzie bliscy, znaczący, po których wiele się spodziewamy. A kiedy czujemy się skrzywdzeni, wpadamy w wir złych myśli i oskarżeń na ich temat.Negatywne myśli i słowa, a także rodzące się z nich postawy mogą nas powstrzymywać od wyjścia z miłością do innych ludzi. One blokują nas na doświadczanie radości i poczucia szczęścia w życiu. One także mogą być przyczyną powtarzających się negatywnych doświadczeń i problemów. Pragnieniem autora jest, aby każdy czytelnik, który sięgnie po tę książeczkę, rozważył kwestię przebaczenia, aby mógł całkowicie przebaczyć i przyjąć przebaczenie, tak żeby jego życie stało się bardziej owocne w każdej dziedzinie.

Wiola | 2011-07-19
Na półkach: Mam, Przeczytane
Przeczytana: 22 sierpnia 2010

może być zaskakująca. warto! właściwie nie można jej nie przeczytać.

Maciek | 2015-03-08
Przeczytana: 10 kwietnia 2015