Mieszkamy ze świnką morską

Wydawnictwo: Bellona
6 (4 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
świnka morska
flora i fauna

Praktyczny poradnik, napisany przez specjalistów od gryzoni, z którego dowiemy się m.in.: jak zapewnić świnkommorskim warunki zgodne z naturą ich gatunku, jak możemy im ciekawie urządzić mieszkanie. Książka zawieraliczne kolorowe zdjęcia.

Karolina W | 2014-07-31

Niestety rozczarowała mnie ta książka. Jest w niej dużo ogólnych informacji i ciekawostek ale bardzo mało konkretów.

Miła lektura dodatkowa, jednak dla kogoś kto chce zweryfikować swoją wiedzę lub nabyć podstawowe informacje (np. ile gram pokarmu podawać śwince dziennie oraz jakie rośliny należy podawać śwince a jakich unikać) książka ta będzie rozczarowaniem tak jak dla mnie.

bloodysun | 2016-08-20
Miss_Michiko | 2012-05-26