Poradnik babuni. Prawie 1000 sprawdzonych przepisów

Wydawnictwo: Publicat
poradniki

Przed Tobą wielkie porządkia zabrudzony parkiet i plamy na obrusach nie pozwalają Ci cieszyć się chwilami spędzanymi w domua Czeka Cię przygotowanie przyjęcia, a srebrne sztućce i kryształy nie prezentują się tak okazale, jak powinnya A do tego czujesz się zmęczona i Twoja cera wygląda niezdrowoa zanim sięgniesz po chemikalia lub sztuczne środki farmaceutyczne, sprawdź, jak z takimi problemami radziły sobie nasze babcie, korzystając z prostych i zdrowych preparatów. Książka ta to niezwykły zbiór porad i sposobów na sprzątanie, przechowywanie żywności, pranie, odplamianie oraz codzienną pielęgnację urody, sprawdzonych także współcześnie. Przekonaj się, że zioła i przyprawy to nie tylko aromatyczny dodatek do potraw, ale również panaceum na wiele dolegliwości i kłopoty z cerą, a żółtka mogą być wartościowym składnikiem odżywki do włosów. Nasze mądre babcie i prababcie miały sposób na wszystko!

Piwonia | 2012-09-01
Przeczytana: lipiec 2012

Bardzo łajna książka, w której można znaleźć wiele sprawdzonych babcinych porad.

aga7-77 | 2015-12-01
Przeczytana: 24 lutego 2016