Ratunku, boję się kochać! 12 sposobów na znalezienie miłości

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
poradniki

Dlaczego tak trudno spotkać miłość? Co zrobić, żeby poznać interesującego partnera? Czy jesteśmy skazani na samotne życie, czy może istnieją sposoby na stworzenie związku, o jakim marzymy? A może my sami ponosimy odpowiedzialność za naszą samotność powielając rodzinne schematy, zdominowani przez wydarzenia z dzieciństwa? Opisane w tej książce zasady pomogą ci zrozumieć pewne zależności...

Opisane w tej książce zasady pomogą ci zrozumieć pewne zależności kierujące twoim życiem, wskażą drogę do lepszego poznania siebie i pokonania ograniczeń tkwiących w podświadomości. Pomogą Ci odnaleźć drogę do szczęścia.

Centrino | 2016-05-07
JOANNADYK | 2014-01-04