Instytucje, rynki i konkurencja we współczesnym świecie

Wydawnictwo: Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
biznes, finanse

Przedmiotem książki jest analiza porównawcza instytucji, wolności gospodarczej, rynku i konkurencji oraz ich roli w rozwoju ekonomicznym krajów rozwiniętych: Stanów zjednoczonych, Japonii, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Francji, Szwecji, Irlandii i Nowych Krajów Przemysłowych, takich jak Hongkong czy Singapur, oraz Chin, Rosji i Polski. Książka umożliwia Czytelnikowi zapoznanie się z różnymi uwarunkowaniami, czynnikami oraz wzorcami rozwojowymi krajów rozwiniętych, jak i tych, które w ostatnim czas

kot_izolator | 2016-01-18
Przeczytana: 10 marca 2016