Diety oczyszczające na każdą porę roku

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
poradniki

Przegląd diet i metod leczenia za pomocą odpowiednio dobranych potraw. zafunduj sobie uzdrawiającą podróż przez świat leczniczych, oczyszczających i wzmacniających diet. Ich stosowanie zapewnia równowagę fizyczną, mentalną i duchową. Realizując przepisy zawarte w książce, uzyskasz możliwość nieustannej odnowy ciała. znajdziesz tu pospolite i egzotyczne dania, ułatwiające i przyśpieszające naturalne procesy samoleczenia organizmu, dobrane odpowiednio do wymogów stwarzanych przez cykl pór roku. Oczyszczanie organizmy z toksyn poprzez poszczenie i inne metody jest znane ludzkości od czasów antycznych. Autorka przestudiowała większość metod stosowanych przez naszych przodków w różnych kulturach i zakątkach świata. Prawdy odkryte przed wiekami, są aktualne i dziś.

gothic_girl | 2013-09-05
Na półkach: Przeczytane, Medycyna