Okładka książki Jak pokochałem Adolfa Hitlera

papier
--- szechter
5,8 (5 ocen i 0 opinii)

Opis książki

Kim jest autor? Nawiedzony antysemita, przynajmniej od momentu, kiedy policzył znanych sobie Żydów. Rasista z doświadczenia, nie był nim, dopóki siedział w Polsce i nie wyściubiał z niej nosa. Nacjonalista bo tak wyszło. Antykomunista gdyż zaznał "dobrodziejstw" tego systemu. Wróg gejów i panoszącego się pedalstwa. Miłośnik dyktatury, lecz nie dyktatury proletariatu, bo według niego proletariat nie ma nic, a jak się dorwie do władzy, to kradnie na potęgę. Aha, jeszcze jest kibicem, ale to znajduje się na marginesie poruszanych tu tematów. Książka, którą trzymasz w ręce, jest niepoprawna politycznie. Czy jej napisanie będzie karane, zobaczy autor. Czy karane będzie jej przeczytanie - zobaczysz sam. Jeśli tylko zaryzykujesz i przeczytasz.

/Opis z okładki książki

Gdzie kupić?