Apteka dobrego samopoczucia. ziołolecznictwo dla kobiet

Wydawnictwo: M
978-83-7595-038-0
poradniki

W obecnym świecie coraz większą popularnością cieszą się metody leczenia oparte na tradycyjnych ziołach. Ich stosowanie jest równie wiekowe, jak sama ludzkość. Apteka dobrego samopoczucia na nowo odkrywa znaczenie sprawdzonych receptur, stosowanych dawniej przede wszystkim przez znachorów. Dzisiaj coraz częściej zioła zajmują ważne miejsce w naszych domowych apteczkach. Jak je skutecznie stosowaća Czy wszystkie choroby można leczyć ziołamia zachęcamy do odkrycia wartości naturalnych środków leczniczych.

fiendishfiancee | 2016-07-26
teaknight | 2016-03-22