Renowacja mebli i starych przedmiotów

Wydawnictwo: RM
poradniki

zabytkowe i staromodne przedmioty, używane niegdyś na co dzień przez naszych dziadków, stanowią świadectwo stylu ich życia, często całkowicie odmiennego od tego, które prowadzimy dzisiaj. Starą lampę, żelazko, młynek do kawy, biurko lub elegancką etażerkę możesz ocalić od zapomnienia, odnawiając je domowymi sposobami.W książce pokazano, w jaki sposób przywrócić świetność starym przedmiotom i meblom wykonanym z metalu lub drewna, zachowując jednocześnie ich pierwotną funkcję, oryginalny kształt i wydobywając właściwości materiału, z którego są zrobione.Dzięki prostym zabiegom możesz sprawić, że stare przedmioty odzyskają dawny blask i utraconą funkcjonalność. Będą także niepowtarzalną dekoracją wnętrza.

Konwalia | 2016-02-09
Przeczytana: 09 lutego 2016