Spiżarniane przetwory. Domowy wyrób

Wydawnictwo: AA

Przechowaj smaki lata w słoikach! Jeśli chcesz przygotować przetwory jeszcze bardziej pyszne niż dotychczas, poznaj tajniki przyprawiania dżemów, domowych konserw i marynat. Dzięki ziołom, koperkowi i pietruszce Twoje przysmaki zyskają zupełnie nowy aromat i smak. Jeśli jesteś zwolennikiem klasycznych przetworów, skorzystaj z zawartych tu klasycznych przepisów. Jeśli poszukujesz receptur bardziej wyszukanych, a nawet ekstrawaganckich, z tą książką będziesz mógł eksperymentować do woli!

wrzos118 | 2017-03-12
Na półkach: Przeczytane, Inne