SMS. Historia

Wydawnictwo: Park
historia
historyczna

Prezentowana książka to przegląd wydarzeń na świecie, począwszy od czasów najdawniejszych do chwil obecnych: rewolucji, wojen, konfliktów i powstań, ale także wydarzeń kulturalnych, odkryć geograficznych i ruchów społecznych. Każdy fakt historyczny został opisany przez podanie jego przyczyn i skutków, często także uzupełniają go nazwiska postaci historycznych związanych z danym wydarzeniem.

JaneS | 2013-12-05

Nie powiedziałabym, ze historia to przedmiot, który przypadł mi do gustu. Wręcz przeciwnie, staram się go unikać. Ale z serią "SMS" łatwiej jest mi przyswoić zdobytą już wiedzę, co tylko ułatwia mi sprawę. Nie marnuję przy tym niepotrzebnie czasu na wyszukiwanie w obszernych encyklopediach potrzebnych zagadnień.

Dezyderata | 2015-11-26
Alternatywna92 | 2015-10-20