Policje wojskowe świata

Wydawnictwo: Bellona
5 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
historyczna

Unikalny na polskim (i nie tylko !) rynku wydawniczym opis policji wojsko\ (Military Police MP) z około 40 krajów przede wszystkim tych najbardziej znanych w świecie, w tym także polskiej Żandarmerii Wojskowej, nie brakuje jednak też informacji o bardziej egzotycznych formacjach.

Garbaty-Aniol11 | 2016-07-01

Można by rzec, leksykon żandarmerii świata, proponowałbym wydanie drugie, z uaktualnieniami, większą ilością fotografii i tekstu.
Czasy nieciekawe a praca Military Police coraz intensywniejsza, niebezpieczniejsza, bardziej rozbudowana i wymagająca.
Panie Generale, proszę o bogatsze wznowienie! :)

colonelsmith | 2015-06-10
Maciej | 2014-04-20