Biznesplan elementy planowania działalności rozwojowej

Wydawnictwo: Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
biznes, finanse

Na rynku wydawniczym istnieje bardzo dużo zarówno polskich jak i zagranicznych pozycji, w których omawiana jest problematyka biznesplanu. Tym bardziej z dużym uznaniem należy odnotować recenzowaną pozycję, której odmienność oraz dodatkowe walory poznawcze sprowadzają się do następujących zagadnień: z jednej strony syntetyczne, a drugiej szczegółowe przedstawienie zagadnień biznesplanu włączenie do analizy problematyki oceny założeń biznesplanu przez bank włączenie do analizy problematyki opracow

Barbara | 2014-01-11