Rozwój inteligencji emocjonalnej. 7 kroków do wewnętrznej przemiany

Wydawnictwo: Onepress
biznes, finanse

Wczuj się w swoje życie Rozpoznawaj i kontroluj emocje własne oraz innych ludzi Uzyskaj swobodny dostęp do emocji, które Ci pasują Zmotywuj się Zadawaj właściwe pytania Naucz się stosować programowanie neurolingwistyczne Wykorzystuj inteligencję emocjonalną w życiu prywatnym oraz zawodowym Inteligencja emocjonalna jest złożonym systemem zachowań, predyspozycji, wierzeń i wartości, które pozwalają Ci skutecznie realizować własną wizję samego siebie, postawione cele, zawodowe ambicje i

Margaret Frances | 2012-06-18
Przeczytana: maj 2012