Jak zwiększyć wydajność pamięci i umysłu? Trening

Wydawnictwo: Onepress
pamięć, poradnik, umysł

Pamięć pewniejsza niż notatki! * Koncentruj się na rzeczach, które chcesz zapamiętać * Twórz własne ciągi skojarzeń * Sprawdź, czy jesteś wzrokowcem, czy słuchowcem * Nie pozwól zmęczyć się swojej pamięci Czy Twoja pamięć czasami płata Ci figle? Masz problem z koncentracją i przypominaniem sobie faktów, imion, numerów telefonów? Martwisz się, że może to być wynik Twojego wieku, zmęczenia...

Pamięć pewniejsza niż notatki!

* Koncentruj się na rzeczach, które chcesz zapamiętać
* Twórz własne ciągi skojarzeń

Czy Twoja pamięć czasami płata Ci figle? Masz problem z koncentracją i przypominaniem sobie faktów, imion, numerów telefonów? Martwisz się, że może to być wynik Twojego wieku, zmęczenia albo jakiejś choroby? Niekoniecznie. Pamięć i umysł, podobnie jak ciało, wymagają dobrego traktowania - ćwiczeń, relaksu i ciągłej pożywki.

W tym interaktywnym podręczniku znajdziesz rewolucyjny program, który pomoże Ci pozbyć się nawyków utrudniających prawidłowe funkcjonowanie Twojej pamięci. Oparta na nagrodzonych badaniach autorów technika oferuje szeroki wachlarz ciekawych i zabawnych ćwiczeń, które angażują zmysły, wzbogacają wspomnienia, pomagają zidentyfikować Twoje naturalne mocne strony i skupić się na tym, co jest najważniejsze. Stanowi ona trening, dzięki któremu Twoja pamięć i umysł mają szansę wrócić do świetnej formy.

liaguszka | 2014-12-14
Na półkach: Posiadam, 2015, Przeczytane