biznes, finanse

Z recenzji Książka ta jest swego rodzaju encyklopedią rachunkowości zarządczej obejmującą również zagadnienia rachunkowości finansowej. Omówiono w niej zalety (częściej) i wady (rzadziej) wielu instrumentów rachunkowości zarządczej, także finansowej. Liczne pytania umieszczone na końcu każdego rozdziału są dobrą metodą na to, aby czytelnik mógł sam sprawdzić, jak wnikliwie przestudiował rozdział. Taką samą funkcję pełnią pytania testowe umieszczone na końcu pracy. Niezaprzeczalnym walorem książk