9788302072383
biznes, finanse

Podręcznik jest przeznaczony dla uczniów klas III, IV technikum agrobiznesu oraz II, III i IV semestru szkoły policealnej. Może być przydatny studentom wyższych szkół rolniczych oraz wszystkim osobom związanym z rolnictwem. Zaprezentowano w nim uproszczone formy rachunkowości w małych firmach, zunifikowany system rachunkowości gospodarstw rolniczych, rachunkowość finansową, w tym księgi rachunkowe, oraz sprawozdawczość i analizę finansową.

malwa | 2011-11-24
michcio00007 | 2011-05-06