Radość seksu lesbijskiego

Czarna Owca
2011-01-01
2011-01-01
Joanna Pidziowa
lesbijka seks seksuologia LGBT biseksualizm lesbijki

Książka genialna, zmieniła moje podejście do seksualności i sposób myślenia o sobie i seksie. Na pewno jeszcze nie raz do niej wrócę. Jedyny jej minus to paskudne ilustracje.

Nie lubię nie kończyć książek, więc tę książkę męczyłam dotąd, aż ją skończyłam. Był to dla mnie dzień szczęśliwy. Książka zupełnie nie spełniła moich oczekiwań, jedyną rzeczą, której się z niej nauczyłam, to co oznacza 'bezpieczny seks' kiedy mówimy o seksie kobieco-kobiecym. Wszystko inne było dla mnie bardzo ogólne i generyczne.
Książka nie jest głupia czy źle napisana. Ale myślę, że ma bardzo mylący tytuł. Stąd moje rozczarowanie i niska ocena: zupełnie nie spełniła oczekiwań.

Książka nie jest głupia czy źle napisana....

Chciałabym napisać, że długo szukałam odpowiedniej książki, ale biorąc pod uwagę tak niewielką ilość publikacji poruszających temat seksu lesbijskiego na polski rynku wydawniczym powiem tylko - warto przeczytać.
Książka nie jest kolejną kamasutrą czy poradnikiem w stylu 'jak zrobić jej dobrze'. Porusza temat kobiety w tak szerokim rozumieniu, że każdy kolejny rozdział może Was zaskoczyć (albo rozczarować, zależy kto czego szuka). Nie tylko ciało, ale przede wszystkim psychika jest dla autorki obiektem przemyśleń. Odbiorcą może być zarówno kobieta heteroseksualna, biseksualna, homoseksualna, transseksualna, gender. Naprawdę warto zajrzeć, żeby nie tylko lepiej poznać siebie, ale i zrozumieć partnerkę, jej obawy i oczekiwania.
Niezależnie od tego, czy dopiero odkrywacie swoje ciało, czy jesteście już z nim od lat zaznajomione, polecam.

• Psychologia
  • Erotyk - seks
  • Może przeczytam
  • LGBTQ

Dodaj cytat z książki Radość seksu lesbijskiego