Ozdoby choinkowe

Wydawnictwo: Siedmioróg
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Nikodem

Książeczka z nadciętymi modelami do składania przez dziecko. Ogromnym atutem książeczki jest prostota modeli - każde dziecko będzie potrafiło je zbudować, a równocześnie ich trwałość. Dodatkowym atutem jest tematyka dekoracji bożonarodzeniowych, pełnych uroku aniołków, bombek i koszyczków do powieszenia na choince.

źródło opisu: http://siedmiorog.pl/k14961_wycinanki___ozdoby_choinkowe_

źródło okładki: http://siedmiorog.pl/k14961_wycinanki___ozdoby_choinkowe_

Tym razem nie jest to typowa książka, nie zawiera ona żadnego opowiadania, ani porad jak stworzyć własnoręczne ozdoby...

W tej książeczce znajdziemy gotowe już ozdoby choinkowe, które wystarczy tylko w bardzo łatwy sposób "wyjąć" z kartki, są one sztywne więc nie ma obawy, że ozdoby się porwą :)

Dzięki nacięciom i instrukcji na pewno nawet dziecko doskonale poradzi sobie ze składaniem tych fajnych ozdóbek ;)

My już zastanawiamy się nad kupnem jakieś małej choineczki do pokoju synka, będzie mógł powiesić na niej "samorobnie" składane ozdoby z tej właśnie książki :)))
Na pewno radość z samodzielnego wykonania, a potem powieszenia tych Bożonarodzeniowych ozdób będzie nieziemska :)))