Psychologia Szefa. Zestaw Multimedialny

Wydawnictwo: Onepress
biznes, finanse

zestaw multimedialny Psychologia szefa jest efektem kilkunastoletnich doświadczeń właścicieli, trenerów oraz klientów Grupy Szkoleniowej Kontrakt OSH i stanowi rozszerzenie znanej i popularnej książki pod tym samym tytułem. zakres zestawu wykracza jednak bardzo mocno poza tematykę książki, na którą składają się między innymi takie zagadnienia, jak: rozważania o roli szefa, komunikowanie trudnych decyzji, ustalanie zasad współpracy w zespole, egzekwowanie decyzji i motywowanie, radzenie s