biznes, finanse

MIKROEKONOMIA jest kierowana do studentów szkół wyższych, w ramach przedmiotu mikroekonomia oraz ekonomia. Układ treści podręcznika jest zgodny z wymogami standardów nauczania zarówno na studiach zawodowych, jak i magisterskich. Poszczególne rozdziały podręcznika wprowadzają wiedzę na temat podstawowych pojęć ekonomicznych, zasad funkcjonowania mechanizmu rynkowej alokacji zasobów w gospodarce, podejmowania decyzji przez gospodarstwa domowe, funkcjonowania przedsiębiorstw w różnych strukturach rynkowych, podziału dochodów i rynków czynników produkcji, roli państwa w gospodarce rynkowej.

Monika | 2012-04-08
Chaoticreader | 2016-11-17