Okładka książki Uczę metodą ośrodków pracy. Materiały pomocnicze dla nauczycieli. Poradnik

Uczę metodą ośrodków pracy. Materiały pomocnicze dla nauczycieli. Poradnik

papier
Salma
7 (2 ocen i 1 opinia)

Opis książki

"Uczę metodą ośrodków pracy. Materiały pomocnicze dla nauczycieli" jest to szczegółowy poradnik dla nauczycieli nie tylko szkół specjalnych, ale i klas początkowych szkół masowych. Pokazuje, jak stosować w praktyce nauczanie zintegrowane w klasach początkowych. Zawiera konkretne przykłady rozkładu materiału, konspektów ośrodków pracy oraz wiele propozycji ćwiczeń, zabaw, krzyżówek, rebusów, a także wierszy i piosenek specjalnie dobranych do omawianych zagadnień. Pokazuje, jak łączyć zagadnienia poszczególnych przedmiotów: języka polskiego, matematyki, środowiska społeczno-przyrodniczego i muzyki.

Poradnik uzupełniają dwie kasety audio o tym samym tytule, na których zostały nagrane wszystkie piosenki przedstawione w książce.

źródło opisu: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, 1999

źródło okładki: http://godi.pl/ucze-metoda-osrodkow-pracy-materialy.html

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników
Ellenai | 2011-12-14

Wspaniała! Podstawowa lektura dla pedagogów specjalnych.

ewra | 2011-12-30

Kalendarium literackie
  • Maria Nurowska
    71. rocznica
    urodzin
    ,,Ten kocha naprawdę, kto nie wie, dlaczego kocha.
  • Isabel Abedi
    48. rocznica
    urodzin
    Są w życiu rzeczy, o które trzeba walczyć, ponieważ czas, jaki na nie zostaje, niekiedy jest krótszy, niż sądzimy.
  • Andrzej Maleszka
    60. rocznica
    urodzin
    Mama zapaliła świece, a Filip latarkę i z ziemi dom wyglądał jak jeszcze jedna gwiazda. Miasto zostało daleko pod nimi. Choć stali na balkonie, to żadne z nich nie mogło już zobaczyć, jak czerwone krzesło powoli wstaje z trawy i unosi się w górę.
  • Max Allan Collins
    67. rocznica
    urodzin
    Ludzkie duchy, przemykające bez śladu, niezauważalnie. kiedy któryś z nich znika, nikogo to nie obchodzi.
  • Kazimierz Władysław Wójcicki
    81. rocznica
  • Marguerite Duras
    19. rocznica
    śmierci
    I płacząc robi to. Z początku jest ból, a potem ten ból staje się kolejną zdobyczą, odmieniony, narastający z wolna, wznoszący się ku rozkoszy, spleciony wraz z nią. Morze, nieuchwytne w swym kształcie, po prostu niezrównane.
  • Eugene B. Sledge
    14. rocznica
    śmierci
    Wojna to zorganizowany obłęd niszczący najlepszych ludzi.
  • John Williams
    21. rocznica
    śmierci
    Jakże porządni i przyzwoici wydajemy się samym sobie, dopóki nie mamy okazji ani powodu, żeby się zachować nieprzyzwoicie! Potrzeba dopiero miłości, żebyśmy mogli czegoś się dowiedzieć o sobie samych.
  • Arthur Koestler
    32. rocznica