Uczę metodą ośrodków pracy. Materiały pomocnicze dla nauczycieli. Poradnik

Wydawnictwo: WSiP
7 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
83-02-07300-8
Salma

"Uczę metodą ośrodków pracy. Materiały pomocnicze dla nauczycieli" jest to szczegółowy poradnik dla nauczycieli nie tylko szkół specjalnych, ale i klas początkowych szkół masowych. Pokazuje, jak stosować w praktyce nauczanie zintegrowane w klasach początkowych. Zawiera konkretne przykłady rozkładu materiału, konspektów ośrodków pracy oraz wiele propozycji ćwiczeń, zabaw, krzyżówek, rebusów, a także wierszy i piosenek specjalnie dobranych do omawianych zagadnień. Pokazuje, jak łączyć zagadnienia poszczególnych przedmiotów: języka polskiego, matematyki, środowiska społeczno-przyrodniczego i muzyki.

Poradnik uzupełniają dwie kasety audio o tym samym tytule, na których zostały nagrane wszystkie piosenki przedstawione w książce.

źródło opisu: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, 1999

źródło okładki: http://godi.pl/ucze-metoda-osrodkow-pracy-materialy.html

Ellenai | 2011-12-14

Wspaniała! Podstawowa lektura dla pedagogów specjalnych.

Katarzyna | 2017-01-29
Na półkach: Przeczytane, Ebooki