E-marketing w akcji, czyli jak skutecznie wzbudzać pożądanie klientów i zazdrość konkurencji

Wydawnictwo: Helion
9788324620531
biznes, finanse

Otaczają Cię proste, oczywiste rozwiązania, które mogą szokująco zwiększyć Twoje dochody, znaczenie, wpływy i przyczynić się do Twojego sukcesu. Rzecz w tym, że ich nie dostrzegasz.Jay Abraham E-marketing to dziś jedno z kluczowych narzędzi biznesu na całym świecie. Oferuje możliwość dotarcia do milionów potencjalnych klientów i znacząco zwiększa efektywność podejmowanych działań. W Polsce właśnie zaczyna się era marketingu online, więc jeśli w swojej pracy stawiasz na skuteczność, najwyższy

Marcin Szajda | 2010-03-28
Przeczytana: 2008 rok

Książka do przeczytania, każdy początkujący marketer internetowy powinien ją przeczytać, aczkolwiek podtytuł "jak skutecznie wzbudzać pożądanie..." nijak ma się do zawartości.

Niestety nie znajdziemy w książce unikalnych porad jak "wzbudzić to pożądanie" a jedynie zlepek wielu dosyć oczywistych i ogólnie znanych pojęć, podejść oraz informacji. Niemniej jednak książka przystępnie napisana i dla wielu początkujących osób może stanowić dużą wartość.

Robert | 2010-10-01
Przeczytana: kwiecień 2010

Podpisuję się pod słowami Marcina - pozycja dość dobra dla początkujących, osoby będące już w temacie niewiele wyniosą z lektury. Oczekiwałem czegoś więcej.

Rixiu | 2015-06-20
Na półkach: E-Business, Przeczytane