9788320816778
biznes, finanse

Nowoczesny podręcznik, napisany przystępnym językiem, adresowany do wykładowców, studentów i słuchaczy studiów podyplomowych uczelni ekonomicznych, uniwersytetów i politechnik. Po omówieniu podstaw ekologii i ochrony środowiska Autorzy koncentrują się na największych zagrożeniach współczesności, takich m.in. jak: zmiana klimatu, zanieczyszczenie i globalne obniżenie się poziomu wód gruntowych, stałe zmniejszanie się areału ziem uprawnych, pustynnienie, zmniejszanie się różnorodności biologicznej, prace nad organizmami genetycznie zmodyfikowanymi. Sporo uwagi poświęcają również międzynarodowym organizacjom działającym na rzecz ochrony biosfery..

AgratBatMachlat | 2013-04-06