Spokojnie, to tylko miłość!

Okładka książki Spokojnie, to tylko miłość! Dominika Kujawiak-Krakowiak
Okładka książki Spokojnie, to tylko miłość!
Dominika Kujawiak-Krakowiak Wydawnictwo: Novae Res literatura piękna
Novae Res
2011-01-01
2011-01-01
978-83-7722-191-4
beerystyka literatura polska

Dawno nie czytałam tak rozprężającej i poprawiające humor, książki.
Napisana jest lekkim,dowcipnym językiem,więc bardzo szybko się ją czytało.
W miłości zdarzają się nieporozumienia, lecz prawie wszystkie idzie wyjaśnić.
Książka wyraźnie poprawiła mi humor!

Dawno nie czytałam tak rozprężającej i poprawiające humor, książki.
Napisana jest lekkim,dowcipnym językiem,więc bardzo szybko się ją czytało.
W miłości zdarzają się nieporozumienia, lecz prawie wszystkie idzie wyjaśnić.
Książka wyraźnie poprawiła mi humor!

Bardzo ciekawa powieść. Niezwykle lekka, odprężająca. Napisana z humorem. Polecam!!

Nadspodziewanie dobra pozycja. Lekka, przyjemna, odstresowująca, ze sporą dawką poczucia humoru. Autorka ma jakąś taką lekkość pióra, że książkę czyta się dosłownie jednym tchem. Bohaterowie sympatyczni, dają się lubić, chce się z nimi obcować, choćby po to, żeby pobyć w fajnym towarzystwie. Książkę naprawdę polecam jako "antydepresant" :)

Spokojnie książka warta przeczytania.Ciekawa fabuła i coś co może przytrafić się każdemu jeżeli mało się rozmawia a tylko podejrzewa.Pomimo tego czasem takie wpadki doprowadzają do poznania tajemnic innych ludzi.Tak było w przypadku Romy poznanej w przychodni i jej córki niby kochanki męża Juli.Warto bo czyta się przyjemnie i nie zanudza dobra na poprawę humoru.

2034

Ciepła, przyjemna okładka zapowiadała sympatyczne, relaksujące wnętrze - nie zawiodłam się. "Spokojnie, to tylko miłość" okazało się zabawną, napisaną z humorem, opowieścią z życia trzydziestopięcioletniej nauczycielki, Julii. Zbliżają się jej urodziny, które skłaniają do przemyśleń. Julia ma kochanego męża, Tymoteusza i uroczego synka, Dominika. Wydaje się, ze jest kobietą spełnioną, kiedy włącza się jej "mania prześladowcza" - zauważa symptomy świadczące o zdradzie małżonka - ciche telefony, dziwne sms-y, wychodzenie popołudniami. Śledzi małżonka, odkrywa adres rzekomej kochanki i... umawia się z nią na spotkanie. Wymyśla bajeczkę o nagrodzie i zaczyna razem z rudą Anką ćwiczyć fitness....i zaprzyjaźniają się. Żeby tego było mało, ostatnio źle się czuje i dostaje skierowanie na badania. Badania gastroskopowe wiążą się z zabiegiem pobrania wycinka do badań histopatologicznych - w poczekalni spotyka Romę, starsza kobietę, z którą się zaprzyjaźnia. Najdziwniejsze jest to, że o badaniach nic nie wie jej mąż, wie natomiast tylko przyjaciółka ...i rzekoma kochanka Tymka. Historia się gmatwa!
Jakie będą wyniki badań Julii? Kim naprawdę okaże się Anka i jaki to będzie miało wpływ na związek Julii i Tymka? Poczytajcie - książka Was zaskoczy!

"Spokojnie, to tylko miłość" to opowiedziana w zabawny i dowcipny sposób historia nieporozumień, która uświadamia czytelnikowi jak wiele człowiek może stracić poprzez nieporozumienia i niewyjaśnione sytuacje. Pokazuje, do czego prowadzi brak rozmowy i jednostronne ocenianie faktów. Historia opowiedziana jest lekkim, prostym językiem. Jest ciepła i wzruszająca, pełno w niej emocji. Czyta się ją z dużą przyjemnością, przynosi odprężenie i ulgę po ciężkim dniu :) Polecam ją z czystym sumieniem !

• Literatura kobieca
  • Obyczajowe
  • Posiadam ebooka
  • Mój

Dodaj cytat z książki Spokojnie, to tylko miłość!