biznes, finanse

Patronat: Manager Magazin Już nigdy więcej nie będziesz uciekał przed żadnym konfliktem! Za wszystkimi problemami, z którymi borykać się muszą rodziny, zespoły i organizacje, stoją osoby, które nie mogą lub nie chcą zajmować się przypadkami niedotrzymania obietnic. Czasem ludzie łamią zasady, nie dotrzymują terminów lub po prostu zachowują się niewłaściwie. Jeśli nawet ktoś zajmie się tym problemem, często robi to nieodpowiednio i przyczynia się do powstania całej serii nowych problemów. Ostatnie badania dowodzą, że wszystko to jest nie tylko irytujące, ale również kosztowne. Ocenia się, że powoduje spadek wydajności firm o 20 do 50 procent i jest przyczyną nawet do 90 procent rozwodów. Na podstawie ponad 10 tysięcy godzin bezpośredniej obserwacji autorzy niniejszej książki wyizolowali umiejętności, które zwiększają szanse osiągnięcia sukcesu przy rozwiązywaniu trudnych problemów. ? Naucz się zapobiegać przypadkom niedotrzymania obietnic i terminów. ? Dowiedz się, w jaki sposób łamanie zasad i niewłaściwe zachowanie można zastąpić poczuciem odpowiedzialności. ? Naucz się rozwiązywać problemy, wzmacniając przy tym relacje. JUŻ NIGDY NIE WYCOFASZ SIę Z KOLEJNEJ DRAŻLIWEJ, KONTROWERSYJNEJ LUB SKOMPLIKOWANEJ SPRAWY ? W PRACY I W DOMU!.

Chaoticreader | 2016-10-19
Enzymopatia | 2016-06-03