832081295X
biznes, finanse

Czytelnik znajdzie w książce oprócz analizy poszczególnych funkcji kierowania omówienie najważniejszych problemów zarządzania we współczesnym świecie, takich jak zmiana roli i wymagań zwłaszcza w odniesieniu do kierowników najwyższego szczebla nowoczesnych organizacji, ekologiczne aspekty działalności, odpowiedzialność społeczna przedsiębiorstwa, zagadnienia etyczne związane z zarządzaniem, globalizacja gospodarki i działalności firmy, przedsiębiorczość, kultura organizacji, wielokulturowość, wzrastająca rola jakości w zarządzaniu.

Krzysiek | 2014-01-24

Przeczytana na studiach, dobra właśnie jako podręcznik dla początkujących managerów ;)

iga | 2012-09-05

Mój niezbędnik...

scirus | 2016-11-18

Jedna z podstawowych lektur dla przyszłych menadżerów. Często "szkolenie" zaczyna się od bardzo zaawansowanych spraw. Natomiast tu są opisane podstawy. Polecam.

angst | 2012-11-17
Przeczytana: 06 marca 2010

polecana przez wykładowców, mnie nie powaliła

xblazej85x | 2016-04-01
soraya | 2016-03-25