Kinsey - seks i oszustwo

Kinsey. Crimes & consequences : the red queen & the grand scheme
83-87809-70-5
Kinsey, seks
justi

Śledztwo w sprawie badań dotyczących ludzkiej seksualności, prowadzonych przez Alfreda C. Kinseya, Wardella B. Pomeroya, Clydea E. Martina i Paula H. Gebharda. Książka ta ujawnia, w jaki sposób powstał słynny Raport Kinseya o zachowaniach seksualnych mężczyzn i kobiet. Autorzy udowadniają, że Kinsey nie tylko kłamał, lecz dane swe uzyskał w sposób nienaukowy i przy pomocy nielegalnych metod....

Książka niniejsza dedykowana jest kilkuset dzieciom - ofiarom perwersyjnych eksperymentów seksualnych, które stanowią podstawę znacznej części badań dra Alfreda C. Kinsleya.

Książka ta powstała w wyniku spotkania dwojga ludzi z różnych środowisk, których praca zawodowa postawiła wobec konieczności skonfrontowania Raportu z rzeczywistością.

Autorzy przedstawiają ogromną ilość dowodów na to, że Raport Kinseya jest świadomie zwodniczy i pozbawiony naukowego charakteru.

Tragiczne jest to, że choć Kinsey sformułował wiele fałszywych wniosków, to są one do dziś uważane za prawdy naukowe, a prace Kinseya stały się podstawą wiedzy przekazywanej młodzieży w ramach szkolnych programów edukacji seksualnej.

źródło opisu: Wydawca

źródło okładki: Zdjęcie autorskie