Spotkanie na lotnisku

Wydawnictwo: Harlequin
A Bride for Jackson Powers
lotnisko, znajomość, podróż, uczucia
dona

Kiedy takich dwoje się spotka, nie przejdą obok siebie obojętnie. Uwięzieni w środku zimy na lotnisku od razu odnaleźli się w tłumie. Jackson zaledwie kilka dni temu dowiedział się, że jest ojcem i leciał teraz do domu z maleńką córeczką. Nie miał jednak pojęcia, jak należy nią się opiekować. Hetty nie zdążyła na zaplanowany rejs i w dodatku nie miała dokąd wracać. Pasierbica oraz jej mąż pozbawili ją domu. Na szczęście dla Jacksona okazało się, że doskonale radzi sobie z małym dzieckiem. Poprosił ją więc, by w dalszą drogę udali się razem. Czy naprawdę tylko dlatego, że potrzebował niańki?

źródło opisu: Harlequin Enterprises, 2001

źródło okładki: www.harlequin.pl