biznes, finanse

Jak skłonić ludzi, żeby zrobili to, czego od nich chcemya Każdy ma własną, nie zawsze w pełni satysfakcjonującą odpowiedź na to pytanie. Nasza różni się od innych tym, że nie odwołuje się do paru zdroworozsądkowych sztuczek, ani nawet do kilku wrodzonych darów, które należałoby rozwijać (takich jak charyzma, talent oratorski i tym podobne), lecz do opartych na teoriach naukowych technik, których s

asiula1000 | 2016-05-12
Na półkach: Psychologia, Przeczytane
Przeczytana: 11 maja 2016

Książka o ciekawych rzeczach napisana w nieciekawy sposób. Temat mało unikatowy, stąd lepiej sięgnąć po innych autorów, zwłaszcza polskich. Zabrakło mi tutaj prostego, ciekawego gawędzenia. Zmarnowane pole do popisu.

Wojciech | 2016-06-12

Podstawowe techniki manipulacji typu "low ball", "DITF" (drzwiami w twarz) etc. są dobrze opisane. Niektórych "przykładów z życia" nie da się wprost przełożyć na polskie realia, niemniej - właśnie dzięki zawarciu różnych historyjek - książkę czyta się łatwo i przyjemnie. Nawet trochę wciąga.

MiladyDeWinter | 2015-10-31
auinette | 2015-02-17