Okładka książki ABC Florystyki

typ
papier
5,2 (5 ocen i 0 opinii)

Opis książki

ABC FLORYSTYKI to rodzaj florystycznego elementarza dla osób pragnących zawodowo lub amatorsko związać swą działalność z tą dziedziną twórczości, gdzie „tworzywem” są rośliny. Czytelnik znajdzie tu m.in. metody postępowania z materiałem roślinnym, zasady kompozycji i doboru barw, materiałoznawstwo roślinne, historię bukieciarstwa, podstawy botaniki i fizjologii roślin, a także praktyczne wskazówki dotyczące szeroko pojętych aranżacji okolicznościowych.

źródło opisu: http://www.hortpress.com/

źródło okładki: http://www.hortpress.com/