Genarałowie i admirałowie III Rzeczypospolitej 1989 -2002

Wydawnictwo: Von Borowiecky
historyczna

Do rąk Czytelnika trafia zbiór biogramów generałów i admirałów III Rzeczypospolitej. Autorzy dokonali wielkiej pracy, zbierając biograficzne dane żołnierzy, którzy nosili generalskie szlify po 1989 roku zarówno tych, którzy uzyskali je przed, jak i po tej przełomowej dacie. Są wśród nich żołnierze wciąż pozostający w służbie, jak i ci, którzy ją zakończykli. To wielki przegląd polskich losów ostatnich kilkudziesięciu lat.