Neuroshima: Wyścig

Okładka książki Neuroshima: Wyścig Marcin Blacha, Michał Oracz, Ignacy Trzewiczek
Okładka książki Neuroshima: Wyścig
Marcin BlachaMichał Oracz Wydawnictwo: Portal Seria: Neuroshima fantasy, science fiction
Neuroshima
Portal

Okładka książki Cyberpunk 2077. Twój głos Marcin Blacha, Aleksandra Motyka
Cyberpunk 2077... Marcin Blacha, Alek...
Okładka książki Cyberpunk 2077: Your Voice Marcin Blacha, Aleksandra Motyka
Cyberpunk 2077... Marcin Blacha, Alek...
Okładka książki Neuroshima RPG: Rok Molocha Marcin Baryłka, Marcin Blacha, Michał Oracz, Ignacy Trzewiczek
Neuroshima RPG... Marcin Baryłka, Mar...
Okładka książki Neuroshima 1.5 Marcin Baryłka, Marcin Blacha, Michał Oracz, Ignacy Trzewiczek
Neuroshima 1.5 Marcin Baryłka, Mar...

Ten dodatek zmienił moje postrzeganie świata neuroshimy i dał możliwość rozwoju samochodu bohaterów. Mamy tutaj do dyspozycji jedynie mechanikę i tak naprawdę opis sprzętu jaki możemy wsadzić do samochodu ale przyznam, że tego dodatku używałem najczęściej. Polecam każdemu MG.

Średni scenariusz, jednak w końcu można się dowiedzieć co twórcy mieli na myśli z niektórymi ulepszeniami pojazdów (jeśli jest się laikiem).

Mechanicznie duży plus za kartę i zasady tworzenia pojazdu. Fabularnie bardzo średni dodatek.

• RPG
  • .Posiadam