Zasada mówi: cokolwiek się dzieje, procenty lecą w górę, a wraz z nimi sunie Poziom Trudności testu Prowadzenia Pojazdu. Pędzisz 100 na godzinę? Trudny test. Prowadzisz brykę jedną ręką, a druga strzelasz przez okno? No to plus 30% Utrudnienia. Droga jest wyboista jak morda Teksańczyka? No to dodaj jeszcze ze 20%. I oczywiście masz zamiar obrócić się na ręcznym o 180 stopni i do tej bramy wjechać tyłem, tak…? No dobra, chyba cię popieprzyło.

Pierwszy dodatek do Neuroshimy, pełen rozszerzonych zasad i wyczerpujących informacji o wszystkim, co ma związek z czarem czterech kółek.

źródło opisu: http://portalgames.pl/pl/wyscig/

źródło okładki: http://portalgames.pl/pl/wyscig/

Błażej Orluk | 2015-06-20

Średni scenariusz, jednak w końcu można się dowiedzieć co twórcy mieli na myśli z niektórymi ulepszeniami pojazdów (jeśli jest się laikiem).

Franc | 2015-08-04

Mechanicznie duży plus za kartę i zasady tworzenia pojazdu. Fabularnie bardzo średni dodatek.

Sebulek | 2015-03-03
Na półkach: RPG, Posiadam, Przeczytane