biznes, finanse

Kompleksowa publikacja prezentująca najważniejsze sprawy finansowe Unii Europejskiej. Autorka podejmuje kwestie integracji walutowej, budżetu, podatków i rynku finansowego (banków, funduszy inwestycyjnych, w tym emerytalnych, ubezpieczeń). Podstawowy podręcznik do przedmiotu Finanse Unii Europejskiej dla studentów wszystkich uczelni na kierunkach: europeistyka, finanse i bankowość, ekonomia, a także dla studentów studiów podyplomowych z finansów Unii Europejskiej.

Pamela | 2011-05-22
Na półkach: Przeczytane, Studia