Tajemnice uwodzenia

Falcomp Studio
2005-09-01
2005-09-01
83-921792-0-X
Tajemnica uwodzenia podryw seks dziewczyna.

Książka utwierdziła mnie w przekonaniach w temacie relacji damsko-meskich. Polecam w wszystkimi miłym Panom którzy w dalszym ciągu są samotni i nie wiedzą w czym tkwi problem.

Sama prawda! Techniki działają (oczywiście jeśli się ich umiejętnie używa),opis relacji damsko-męskich sprawdzony i z życia wzięty. Z założenia tekst w książce jest skierowany do kobiet atrakcyjnych, ale ostatecznie i tak pokrywa się to z całością płci żeńskiej. Na minus należy zaliczyć formę książki - nie jest w postaci prostych, przejrzystych i gotowych reguł, które każdy może "nałożyć" na siebie i stosować w życiu realnym, tylko bardziej w charakterze autobiografii/doświadczeń autorów z powyciąganymi wnioskami. Pionierska i nadal jedna z lepszych książek w tej tematyce, choć trzeba dużo w środku podłubać, żeby znalezc to czego się potrzebuje w danym momencie. Co ciekawe (i zabawne) kobiety po przeczytaniu tej książki mówią, że to nieprawda :D :D :D

...okładka prawie wogóle się nie zestarzała...

Jest to jedna z tych książek, które bezapelacyjnie należy ocenić po okładce, a jaka jest okładka, każdy widzi...
Pomiędzy stekiem bzdur znajdziemy kilka normalnych, poprawnych, sensownych zdań. Kilka.
W większości poza stertą błędów gramatycznych i językowych (np o tym, ze pan poczuł intuicję na czyjś temat...),nazywaniem kobiety "panienką, którą masz poderwać", mamy tradycyjne porady od naciągacza jeleni, bo ktoś to przecież kupował:
- nasmiewaj się z niej
- nawiązuj do seksu, kiedy tylko się da
- bądź bezczelny, podśmiewaj się z innych kobiet, które Was mijają
- jeśli kobieta jest smutna, bo ją zawiodłeś - natychmiast ją wyśmiej i powiedz, że ten teatrzyk na Ciebie nie działa (ona wcale nie jest smutna, ona cię tylko testuje!)
- nie bądź miłym gościem, nie daj się jej poczuć przy Tobie bezpiecznie, ona musi wiedzieć, że ciągle o Ciebie walczy

Są jeszcze przykłady gotowych zaczepek w stylu "musiało boleć, kiedy spadałaś z nieba", "nie nabierzesz mnie na tę pozę maleńka, wiem, że w środku jesteś wrażliwa".

- bądź dla niej niedostępny, kończ pierwszy spotkania
- nie bądź miły!
- pamiętaj, kobiety uwielbiają facetów, którzy z nimi flirtują, a później nie oddzwaniają!

Jest też porada, by zapisać się na siłownię i tam "podrywać panienki". Nie wtajemniczonym powiem tylko, że okolicznościowi podrywacze typu siłownia, centrum handlowe, to najgorsze, co może się kobiecie przytrafić. A już szczególnie na siłowni, gdzie przyszła się skupić na ćwiczeniach i nie ma ochoty by jej przeszkadzano, jak zresztą każdy ćwiczący tam człowiek.

Ah no i tak, "jak zepsuć dzień pracownicy sklepu"... Podrywaj je w centrach handlowych, bo musza być dla Ciebie miłe i nie mogą uciec!
Fragment książki:
"Na przykład w sklepach zawsze kiedy płacisz ekspedientki pytają: „Czy chce Pan torbę?" Odpowiedz jej wtedy: „ Chodzi pani o to, żebym nałożył torbę na głowę, ponieważ jestem tak przystojny, że tylko to powstrzyma wszystkie kobiety od zaatakowania mnie, kiedy będę wychodził... Świetny pomysł"."
Albo...
" W barze czasem pomagam losowi sprawiając, że „przypadkowo" na siebie wpadniemy. Można wtedy rozpocząć następująco: Ona: Przepraszam Ty: Przestań... przecież wiem co chcesz zrobić... Chcesz mnie poderwać i potem zabrać do domu... Posłuchaj, ja nie jestem taki łatwy. Nienawidzę kiedy kobiety chcą mnie tylko dlatego, że tak wspaniale wyglądam. "

Czy muszę pisać coś więcej?

Czego się nauczyłam z tego poradnika: podrywać należy wyłącznie kobiety atrakcyjne, mając na uwadze, że owe dostają po kilka komplementów dziennie i są rozchwytywane, dlatego trzeba się wyróżnić, żeby nas zauważyły. Czym się wyróżnić? Arogancją i złośliwością. Nie można być zbyt miłym, nie można się bać klepnąć w tyłek (nawet przy krótkiej znajomości),czasami warto pannę wyśmiać. To ona powinna zacząć się ślinić na widok faceta i o niego zabiegać!
Zabawne. Może nie aż tak, kiedy pomyślę, że ktoś wziął sobie te rady do serca. Ciekawe, ile razy dostał w twarz.

W mrokach ciemności, pod kołdrą z latarką by rodzice nie wiedzieli, jako świeżo upieczony nastolatek zgłębiałem tajniki kobiecej logiki. Wile lat od tego upłynęło, kobiety się zmieniały, logiki z każdą nową również, a ja ani o krok nie przybliżyłem się do zrozumienia czym ta długonoga piękność obok mnie się kieruję i o czym myśli.

Książkę czyta się lekko i wiele mi nie rozjaśniła, ale nie spodziewałem się po niej tego, ponieważ dobrze wiem, że jeszcze się taki nie urodził co by mu się wystarczająco rozjaśniło i aby przeżył to i zdążył to opisać:)

W każdym razie polecam bo przecież coś, jest zawsze lepsze niż zero.

Książkę czyta się lekko i wiele mi nie...

Ha ha ha ha ha ha!!! Oderwana od rzeczywistości :D

• Uwo
  • Inna okładka 📚 wydanie
  • Rozwój / Dyscyplina / Finanse
  • 2013 i wcześniej

Dodaj cytat z książki Tajemnice uwodzenia