Fundusze pomocowe UE. Dotacje dla każdego przedsiębiorcy w okresie 2007-2013

Wydawnictwo: Provent Investment Sp. z o.o.
biznes, finanse

Jak uzyskać dotacjęa to wciąż żywy temat wśród przedsiębiorców. Popularność finansowania inwestycji ze środków funduszy unijnych stale wzrasta. Coraz więcej przedsiębiorców planując przedsięwzięcia, uwzględnia w budżecie wpływy z dotacji. Perspektywa nowego okresu programowania 20072013 to nowa szansa na zdobycie dodatkowych środków finansowania. Niniejszy poradnik pokazuje przedsiębiorcom, jak skutecznie aplikować o dotację w latach 20072013.