Marketing w przedsiębiorstwie. Ujęcie zarządcze i systemowe z przykładami

Wydawnictwo: Osrodek Doradztwa i Doskonalenia Kadr
biznes, finanse

Marketing jest z jednej strony spójnym zbiorem określonych działań, a z drugiej koncepcją zarządzania całym przedsiębiorstwem. Koncepcja ta polega na nieustannym identyfikowaniu zmieniających się potrzeb nabywców, a następnie takim zarządzaniu przedsiębiorstwem, aby te potrzeby były jak najpełniej zaspokajane, dając w rezultacie zadowolenie i lojalność klientów. Wykazano, że jest to najlepszy sposób na osiąganie swoich celów, zwłaszcza maksymalizacji zysków oraz na skuteczną walkę z konk

MerLinka | 2015-02-23
Na półkach: 2015 (52), Przeczytane, Studia