Powracające uczucie

Tłumaczenie: Barbara Górecka
Cykl: Greckie wesela (tom 1)
Wydawnictwo: Harlequin
Tycoon's pregnant mistress
romans, ciąża, amnezja
elima

Marley była kochanką greckiego magnata hotelowego Chrysandera Anetakisa. Nim zdążyła mu powiedzieć, że spodziewa się jego dziecka, Chrysander oskarżył ją o sprzedaż tajemnic firmowych konkurencji i wygnał z domu. Zaraz po tym Marley wpada w ręce porywaczy, którzy jednak nie otrzymawszy przez trzy miesiące okupu, porzucają ją. Chrysander czuje się winny, że nie mógł jej pomóc. Teraz chce się zaopiekować Marley i wszystko wyjaśnić, lecz ona nic nie pamięta...

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin, 2011

źródło okładki: http://harlequin.pl/ksiazki/powracajace-uczucie

Miss_Bovary | 2014-12-02

Jedna z moich ulubionych książeczek o miłości z serii Harlequin.
Oczywiście, nie jest to jakaś bardzo ambitna lektura, ale myślę, że autorka osiągnęła zamierzony efekt - opowieść jest romantyczna, wzruszająca i chwyta za serce. Czasem, gdy mam ochotę na coś krótkiego, ale co poruszy, sięgam po "Powracające uczucie", które na mojej liście ulubionych lektur z kategorii harlequin plasuje się bardzo wysoko.

magdalena | 2017-03-01
Przeczytana: 28 lutego 2017

Takie tam czytadełko, przewidywalne, ale czyta się bardzo szybko, krótkie, w zasadzie dość nijakie, ale czytałam bo tę serię znalazłam w hotelowej bibliotecze, a niestety czytnik nieco się zbuntował.

Ewitka | 2017-01-04
Na półkach: Przeczytane, E-book, 2016
Przeczytana: 24 grudnia 2016

Typowy harlequin z może i ciekawą akcją, ale bardzo płytkimi i mało wyrazistymi postaciami, napisana całkowicie bez emocji. Marley jest kochanką bogatego Greka. Kiedy chce mu wyznać, że jest w ciąży, on oskarża ją o spiskowanie przeciwko jej firmie i wyrzuca z domu. Tak się składa, że ktoś ją porywa. Po kilku miesiącach dziewczyna zostaje znaleziona w opuszczonym domu, w zaawansowanej ciąży. Chrysander wie, że to jego dziecko i bierze ją pod swoją opiekę. Jednak Marley nic nie pamięta... i takie tam dalej perypetie. Przeczytać i zapomnieć.

ann963 | 2018-11-28

The Anetakis Tycoons 1/3
Maya Banks - "Powracające uczucie"/"Tycoon's pregnant mistress"

Marley + Chrysander ---- DIMIRI

*2008

ZakochanaOna | 2015-12-03
Przeczytana: 03 grudnia 2015

Powaliła mnie. Chciałam więcej i więcej. W ogóle nie miałam wrażenia, że coś tu jest nie tak czy czegoś mi brak. Cała akcja była wartka, a podczas czytania tej książki nie ma się wrażenia, że autorka na siłę wydłuża fabułę i naciąga fakty, jak to często zdarza się w powieściach tego typu. Jestem bardzo zadowolona, ze udało mi się odkryć Mayę Banks. Książka nie jest zbyt wymagająca i takie uwielbiam, kiedy zmęczona po pracy siadam, przykryta kocem i odrywam się od szarego świata. Polecam, bo warto!

Emilia | 2013-06-14

Gorący Romans